VESNICE X (21. - 22. 11. 2015) ŽABIČKY A VLČATA

21.11.2015 16:38
CHCEŠ ZAŽÍT NEUVĚŘITELNÉ DOBRODRUŽSTVÍ? 
VYDEJ SE NA TAJNOU VÝPRAVU A OBJEV DÁVNO ZTRACENOU VESNICI X!
Sraz v sobotu 21. 11.  v 7:45 na Hlavním nádraží.
Rozchod v neděli 22. 11. v 18:00 také tam.
Akce bude stát 299 korun.
Při balení se prosím držte přiloženého seznamu věcí, opravdu si jich NEBERTE více. Věci mějte v jednom BATOHU, nic neneste v rukou! Pokud nemáte batoh, do kterého by se vše vešlo, ozvěte se mi, prosím.
Budete potřebovat: spacák, karimatku, pyžamo, vhodné oblečení podle počasí (stačí jedny tepláky, tričko, mikina, bunda) - do batohu navíc jednu mikinu, nezapomeňte ani na čepici a vhodné rukavice, pláštěnku, hygienu, přezůvky, tlusté ponožky, šátek na hry, uzlovačku, kus papíru a propisku, baterku, pití a nůž.
Jídlo bude po celou dobu společné. Nebudete potřebovat ani ešus a lžíci. Doporučuji si nebrat více než jednu láhev 0,5 l (max 0,75 l), pití také zajistíme. Spát budeme ve skautské klubovně v Horažďovicích.
Výprava je naplánovaná tak, abychom si ji užili, budeme hrát spoustu her a nezapomeňte - POKUSÍME SE OBJEVIT TU DÁVNO ZTRACENOU VESNICI X!
Hlaste se do středy 18. 11. (kvůli nákupu jídla) na číslo 731 574 317 nebo na mail verun.ce@seznam.cz, nebojte se na mě obrátit i s jakýmkoli dotazem.
Doufám, že vás na výpravě všechny uvidím!
Verča