VÁNOČNÍ HRA 19. 12 2020

20.12.2020 14:46

Zdravím, všechny skautky, skauty, vlčata a žabičky. Dovoluji si Vás pozvat na tradiční vánoční akci. I přes nepříjemnostmi s Covidem vánoční hra bude. Takže doufám, že se uvidíme v co největším počtu.
Sraz: sobota 19.12 9:15 na parkovišti za budovou Radovánku v sadech Pětatřicátníků (stanice mladých techniků) naproti Velkého divadla

Rozchod: sobota 18:00 na klubovně

Sebou: Teplé oblečení, jídlo a pití na celou akci, hrneček, ROUŠKU, ochutnávku cukroví a samozřejmě dárečky pro ty u koho si myslíte, že jsou vašich dárků hodni. Cukroví a dárky mějte zvlášť v tašce (batohu), protože se hned na začátku budou převážet na klubovnu. Jídlo, pití a ROUŠKU si nechte v batohu, který si budete nosit u sebe.

Cena akce: 20kč
Přihlašujte se do čtvrtka 17.12 nejpozději do 18:00 na číslo 702160374 nebo na email kolumbus.delfin@gmail.com

                                                                                                                                   Kolumbus