CYKLISŤÁK (6.9.-7.9.2020) SKAUTI A ROVEŘI

11.09.2020 21:25

Sraz v sobotu (5.9.) v 9 hodin na klubovně.

Rozchod v neděli (6.9.) v 17:45 na hlavním vlakovém nádrží.

 

Společně se vydáme na pohodový cyklisťák, nečeká nás nic náročného, cestu jistě zvládnou všichni! Společně se krásně projedeme, užijeme si společný výlet ale povíme si i něco užitečného, nějaké ty předpisy cyklista musí znát, něco o kole a jeho údržbě je také užitečné vědět! Doufám že se v hojném počtu sejdeme, těšíme se na vás. – Trevor a Lift

 

S sebou: funkční kolo, helmu, malý batoh na cestu, velkou krosnu s věcmi na spaní. Vhodné oblečení na cestu, oblečení na převlečení a na spaní, spodní prádlo, hygienu, pláštěnku, spacák, karimatku, jídlo na celou dobu vyjma sobotní večere a nedělní snídaně, 350kč, pití nejméně 3l (2x 1,5l flaška - ideálně), věci na vícedenní výpravu.

Hudebně nadaní lidé nechť si vezmou své nástroje a zpěvníky, pro večerní pohůdku!

Věci pojedou na místo přesání autem, účastník si s sebou poveze pouze malý batůžek s jídlem, pitím a nejnutnějšími věci na cestu.

Hlaste se do 1.9 do 21:00:02 na email bukovskyjirik@seznam.cz nebo telefon 607386727 (Trevor)

 

Pokud by někdo nemohl ze závažných důvodů jet cykliťák, a chtěli přijet pouze na večer, dejte vědět, moznost tu je, pokud vás nebude moc.