Diskuse

Re: Re: Re: Diskuze

Verča | 23.01.2012

Mně se líbí ten první. Jak byla druhá polovina? :)

Re: Re: Re: Re: Diskuze

Špunt | 24.01.2012

Jak nad tím tak přemýšlím, pravděpodobně tomu chybí spíš 2/3.. Ale upřímně řečeno si je už opravdu nepamatuji, a jak všichni dobře víme: originál je jen jeden.. ;)
Každopádně by bylo fajn, kdyby se zde objevily další návrhy jmen nových nebo prohlášení obhajující to stávající jméno.

Re: Diskuze

Lenka | 31.01.2012

Já mám jeden návrh a doufám, že není ještě pozdě. Napadlo to mě a Verču společně. Pokec.

Gothaj | 01.02.2012

Tak anketa se vyskytla na hlavní stánce. Může tam hlasovat pro název, který se vám líbí. Anketa bude ukončena ku konci února.

Cipís-Irena | 17.02.2012

Ahoj, nevim, jak sem jinak napsat, ale psala jsem na email uvedeny v kontaktech. Cte to nekdo nebo ne? jsem z byvaleho oddilu 96 OVS Reka z Doubravky. Meli bychom mit u vas uz roky schovane kroniky a krabice fotek naseho oddilu. Zajima me, jestli je tam jeste mate schovane nebo ne. Prosim kdo to ctete, napiste, diky:)

Re: Re: Diskuze

Špunt | 27.02.2012

Ahoj, s kontrolou oddílového mailu to není úplně slavné.. :) Já osobně nevím, jestli někde v klubovně ty kroniky a fotky máme, ale zkusím se poptat u starších, popř. prošmejdit klubovnu. Tak prosím ještě nějaký ten den strpení, když už to vydrželo celé roky.. :)

Hmm, Chatárna...

Špunt | 14.12.2011

Strávil jsem opravdu značnou část svého mládí přemýšlením nad tím, proč se tato sekce jmenuje Chatárna. Absolutně jsem se nebyl schopen prokousat se přes moji první teorii, že to má něco společného s chatou. Nyní přichází teorie s pořadovým číslem dvě. Byl bych rád, kdybyste mi ji pomohli potvrdit či vyvrátit. Nuže, ona teorie zní: nemá to nakonec něco společného -jak my Češi rádi říkáme a píšeme- s Četem?

Re: Hmm, Chatárna...

smetacek | 19.12.2011

https://bit.ly/veC8TX

Re: Hmm, Chatárna...

Ing | 21.12.2011

Já taky mínil, že to má něco společného s chatou.....teď jsi mě teda ale opravdu nasadil brouka do hlavy.....

Re: Re: Hmm, Chatárna...

Rak | 04.01.2012

:) dobře Smetáček
jinak bych řekl, že to bude od toho [četu]... takový počeštělý [čet rům] :)

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek