Diskuse

Re: Re: Dekodovaný záznam

Dr. Remington | 16.05.2012

Dobrý den,
existuje. Opět jsem to zkoušel a vše šlo bez problémů. Dokonce se nevyskytl ani problém s nežádoucím textem. Musím zdůraznit, abyste vkládali zkopírovaný odkaz přímo do řádku webových adres, ne do vyhledávače!

Dr. Remington

Čtvrtá, poslední, frekvence

Ing. Sousuke | 13.04.2012

Dobrý den,t
tak a je to tady. Naši výpočetní technici konečně rozluštili poslední frekvenci. Zde vám ji předkládám a doufám, že dojdete zdárnému řešení. Pro výsledky se dostavíme 21.4.2012.
EN.WIKI.ASCII.TEXT->BINARY.PŘEHRAJ.
----
Přeji hodně zdaru a nezapomeňte, že pokud by jste si nevěděli rady, zeptejte se svých starších kapacit.

Třetí sekvence

Dr. Remington | 06.04.2012

Dobrý den,
díky úsilí našich odborníků se podařilo třetí část zachyceného vlnění převést do textové podoby s mírným předstihem oproti původním předpokladům. Zde je:

MUZIVOFSAJDUKARELPOLACEK. 12->2

----

Věřím, že se vám i tuto část podaří správně zpracovat. Nepochybně je to velmi důležité, takže doufám, že úsilí vámi vyvinuté bude této důležitosti odpovídat.

Dr. Remington

Druhá sekvence

Ing. Sousuke | 01.04.2012

Dobrý den,
dnes jsem dosáhli převedení druhé sekvence zprávy. Doufám, že již víte co s ní a tak tady je:
DENIKSTAREPANIJIRINASIKLOVA.121->1.
----
Přeji hodně zdaru, příští týden očekávejte další sekvenci a nezapomeňte, že pokud by jste si nevěděli rady, zeptejte se svých starších kapacit.

První sekvence

Ing. Sousuke | 21.03.2012

Dobrý den,
konečně se nám podařilo rozluštit první sekvence tajemného vlnění. Předkládám vám ji a teď je jen na vás z ní dostat o co opravdu jde.
HANDBOOK.155.1.2.

Minecraft

smety | 06.03.2012

Ahoj kdo chce v minecraftu na můj server ať mi napíše.
na smetackovo@gmail.com pošlu podrobnosti.
verze serveru 1.0.0 běží nonstop.

Skvělá akce, co by neměla ujít pozornosti

BrePťa | 28.02.2012

Zpívánky se kvapem blíží, ale ještě stále se můžete hlásit! www.zpivanky.skauting.cz
Nejde-li nikdo další z oddílu, přijďte s rodiči nebo s přáteli neskauty, u nás může soutěžit každý a ceny, které vyhrajete, stojí za to! Tak přijďte v neděli ve 13:00 do D-klubu a užijte si s námi nejen zpěv, ale i hry a skvělou společnost. Ukažme, že skauti mají talent!!

Gothaj | 18.01.2012

Kvůli množství příspěvků zaobírající se názvem této chatovací místnostnosti vyhlašuji soutěž nad název této sekce (tzn. náhradu za stávající chatárnu.) Své návrhy pište jako odpověď na tento příspěvek do konce ledna. Poté bude udělaná anketa a vyhraje ten nejlepší.

Re: Diskuze

Špunt | 21.01.2012

Já mám jasno: JednakonkrétníwebovástránkasloužícíkpředáváníinformacíanázorůzůčastněnýchčlenůDelfínůiexterníchnávštěvníkůanebnemámerádiKsichtoknihuaprávěpříspěvkynatutojednukonkrétníwebovoustránkuvypálímeKsichtoknizerybníktakhurádotoho!
Z důvodu úspory místa bych si do ankety dovolil navrhnout spíše druhou variantu: Diskuse (zde bych rád zdůraznil, že je to DiskuSe, ne DiskuZe!)

Re: Re: Diskuze

Špunt | 21.01.2012

Jejda, koukám, že se asi polovina prvního návrhu nezobrazila. No nic, prostě platí ten druhý..

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>